Nasi partnerzy

O naszej wiarygodności najlepiej świadczy lista wspołpracujących z nami Partnerów. Na przestrzeni wieloletniej działalności udało nam się zdobyć zaufanie oraz rekomendacje firm i partnerów biznesowych o wiodących pozychach na rynku polskim i zagranicznym.

Sehon

Sehon - od ponad 30 lat projektuje oraz tworzy innowacyjne i najbardziej zaawansowane technologicznie lakiernie przy utrzymaniu jakości „made in Germany”. Decydując się na wyposażenie firmy SEHON, otrzymują Państwo kompletny pakiet obsługi, którego w tej formie nie zaoferuje Państwu żaden inny producent kabin lakierniczych.

Rok po roku firma SEHON kładzie kamienie milowe w dziedzinie badań i rozwoju. Mogą być Państwo pewni zastosowania najnowocześniejszych i najlepszych technologii. Państwa pewna przyszłość zawarta jest w cenie naszych produktów. Nasze lakiernie i pozostałe wyposażenie – stanowiska multifunkcyjne i strefy przygotowawcze – oferuje Państwu szeroki wachlarz możliwości i unikatowych zalet. Należą do nich w szczególności stworzone przez SEHON urządzenia i komponenty, które drastycznie obniżają zużycie energii, w znacznym stopniu ułatwiając procesy pracy oraz istotnie skracając czasy wykonywanych usług. SEHON produkuje energooszczędne kabiny optymalizujące proces lakierowania - w dowolnej wielkości i zgodnie z wymaganiami klienta.

Odwiedź stronę partnera

CAR-O-LINER

Car-O-Liner – jest wiodącym światowym dostawcą wysokiej jakości, technologicznie zaawansowanych urządzeń służących do napraw powypadkowych. Przez ponad czterdzieści lat, dostarczamy przemysłowi motoryzacyjnemu innowacyjnych rozwiązań, nieustannie przyczyniając się do rozwoju technicznego, szkoleń i obsługi klienta. Ponad 70.000 systemów napraw powypadkowych Car-O-Liner jest używane na całym świecie.

Rozwiązania Car-O-Liner obejmują:
 • Elektroniczne i mechaniczne systemy pomiarowe
 • Kompleksowe dane pomiarowe badanego pojazdu
 • Ramy naprawcze i urządzenia ciągnąc ramki
 • Systemy kotwiące
 • Spot i / MAG systemy spawania MIG
 • Rozwiązania do kontroli organizacji warsztatów i posiadanych narzędzi
 • Profesjonalne szkolenia
Odwiedź stronę partnera

CARBON

CARBON – naprawa poszycia nadwozia wymaga idealnego zgrania wszystkich poszczególnych elementów i tylko takie podejście przysporzy Państwu zadowolonych klientów,zapewni najwyższą jakość odbudowy uszkodzonego elementu gwarantując sukces Państwa firmie.

Dzięki kompleksowym koncepcjom CARBON stworzonym na bazie ergonomicznych narzędzi najwyższej jakości, efektywnych szkoleń, ukierunkowanego know-how, marketingu, technicznego wsparcia i ciągłej innowacji Państwa warsztat wyróżni się wśród grona warsztatów blacharsko-lakierniczych.

Rozwiązania CARBON obejmują:
 • Naprawy panelowe stali
 • Naprawy aluminium
 • Naprawa wgnieceń bez konieczności lakierowania PDR
 • Szkolenia
Odwiedź stronę partnera

ProWoTech

ProWoTech - z dumą oferuje pełen zakres usług, począwszy od analizy sytuacji wewnątrz warsztatu, planowania i inżynierii, aż po dostawę i montaż indywidualnie projektowanych systemów, stacji napraw aluminium lub systemów rejestracji i przechowywania narzędzi.

Dodatkowe wyposażenie, takie jak systemy odsysania, osłon lub kurtyn koniecznych w procesie spawania dopełnia naszą ofertę.

 • Stacje do napraw aluminium
 • Systemy do zarządzania organizacją warsztatu
 • Szkolenia

Najwięksi producenci samochodów zaufali naszemu doświadczeniu i autorytetowi. Chcielibyśmy, zdobyć również Państwa zaufanie dostarczając najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.

Odwiedź stronę partnera

CARHEAL

CARHEAL – BASF Coatings i Duński dostawca technologii służących do napraw drobnych uszkodzeń CARHEAL podpisali porozumienie o partnerstwie strategicznym w celu promowania konceptu "szybkich napraw" CARHEAL jako przełomowego na skalę światową.

Jako producent wysokiej jakości farb renowacyjnych, BASF kładzie szczególny nacisk na ekologiczne wodorozcieńczalne lakiery o wysokiej zawartości części i niskiej zawartości rozpuszczalników. Dzięki bogatemu doświadczeniu, BASF dostarcza użytkownikom CARHEAL rozwiązania lakiernicze opracowane dla branży motoryzacyjnej poprzez globalną sieć dystrybucji i wspieranie upowszechnienia nowej koncepcji "Jednogodzinnej naprawy / naprawy tego samego dnia" koncentrującej się na serwisach ASO połączonej ze szkoleniami i wsparciem technicznym.

Nowy projekt ma na celu wdrożenie innowacyjnego programu na wschodzącym rynku usług detalicznych w sektorze dealerów OEM – kabiny CARHEAL dostarczają warsztatom dodatkowe ilości napraw, zwiększając opłacalność i wydajność. Kompleksowa oferta obejmuje szeroką gamę sprzętu o zerowej emisji:

 • Wewnętrzne kabiny lakiernicze
 • Zewnętrzne kabiny lakiernicze

Koncept opiera się również o opatentowany system wykrywania emisji kabiny, unikalna aplikacja i magazyn danych IT stosowana w celu skutecznego wychwytywania potencjalnych napraw.

CARHEAL dostarcza sprzęt, który po raz pierwszy może znajdować się w niestandardowych środowiskach, w tym lotniskach, parkingach, miejsc wynajmu samochodów i centrach handlowych w uzupełnieniu do autoryzowanych centrów serwisowych i dealerów.

Odwiedź stronę partnera

HBC

HBC – System - Coraz więcej klientów zgłasza zapotrzebowanie na tańsze, alternatywne naprawy – właśnie Smart Repair jest idealną odpowiedzią

Dzięki nowatorskim, inteligentnym naprawom niewielkich uszkodzeń elementów zewnętrznych i wnętrza samochodu, klient opuszcza salon naprawczy samochodem wolnym od estetycznych defektów wynikających z codziennego użytkowania.

SMART REPAIR TO MIEDZY INNYMI:
 • naprawa uszkodzeń tapicerki welurowej (dziury po papierosie, drobne rozdarcia, itp.)
 • naprawa uszkodzeń tapicerki skórzanej (przetarcia, rozcięcia, przebarwienia, itp.)
 • naprawa uszkodzeń i przebarwień powierzchni plastikowych i winylowych wraz z odbiciem struktury (zarysowania, pęknięcia itp.)
 • spawanie plastików wraz z odbudowaniem tekstury,
 • drobne naprawy lakiernicze – usuniecie rys i otarć, obszar naprawy ograniczony jest do minimum, przywracany jest pierwotny wygląd bez konieczności demontażu całego elementu,
 • naprawa przednich szyb – usuniecie tzw. pajączków oraz pęknięć o długości nie przekraczającej 45 cm,

Systemy HBC posiadają homologacje i referencje światowych liderów wśród producentów samochodów. Od ponad dwudziestu lat zaimplementowaliśmy systemy u wiodących producentów samochodów oraz firm zajmujących się profesjonalną autokosmetyką. Między innymi Mercedes Benz, Ford Motor Company Volvo i Porsche udzieliły aprobat dla wszystkich systemów dostarczanych przez partnerów HBC na całym świecie. Ponadto firma HBC dostarcza rozwiązania OEM do BMW, Volkswagen, Suzuki i wielu innych.

Odwiedź stronę partnera

ECHELON

ECHELON - Japonia jako kraj ultra nowoczesnych technologii i symbol nieustającego postępu technicznego, w zaawansowany sposób rozwinęła dziedzinę pielęgnacji i estetyki samochodowej.

To w Japonii opatentowano i wprowadzono na rynek glinkę, nieodzowne narzędzie skutecznej dekontaminacji lakieru i obowiązkowy produkt w każdym salonie AutoDetailingu.

W chwili obecnej największą popularnością cieszą się salony, które oferują powłoki zabezpieczające elementy zewnętrzne i wewnętrzne samochodów - trend ten obecnie zauważalny jest również w krajach Europejskich.

Od około 20 lat firma FE TRADE - producent marki ECHELON – opracowuje specjalistyczne środki chemiczne dla swoich klientów - producentów samochodów, dealerów, salonów kosmetyki samochodowej i autodetailerów.

FE TRADE był jedną z pierwszych firm, która skoncentrowała uwagę na powłokach zabezpieczających i zaczęła rozwój nowych produktów, w czasach, gdy zabezpieczenie woskiem syntetycznym lub naturalnym było jeszcze najbardziej popularną metodą ochrony lakieru na rynku.

Narodziny marki Echelon, stanowiły punkt zwrotny dla powłok ochronnych klasy PREMIUM.

Odwiedź stronę partnera